MÖBLER / Bord / Bord 5428276
nr 542 8276
Bord
20-tal, vitmålat, höjd: 70, diameter: 70 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 september 2008
kl 16:43:46
18/9 08:13:59
21/9 17:05:00
150 kr